O nás

Vašinka & Partners advokátní kancelář

Máte právní problém a nevíte si s ním rady? Neváhejte se na nás obrátit. Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo si domluvit osobní setkání, kde společně probereme možnosti a navrhneme vhodný postup. 

Jsme už více než 10 let vyhledávanou advokátní kanceláří zejména v oblasti nemovitostí, stavebního, trestního, pracovního a medicínského práva, ale i v mnoha dalších specifických oblastech. Úzce spolupracujeme s řadou dalších právních expertů (notáři, exekutoři, daňoví poradci) a poskytujeme vám tak komplexní služby. Všechny si je můžete prohlédnout ZDE. Pracujeme v týmu, ve kterém se vzájemně doplňujeme a klademe důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Samozřejmostí je pro nás:

  • Srozumitelná a jasná komunikace
  • Průběžné informování o stavu a průběhu případu
  • Osobní přístup a vztah založený na důvěře
  • Diskrétnost (advokátní mlčenlivost)
  • Příjemná atmosféra u čaje nebo kávy
  • Vstřícnost a pochopení
  • Profesionalita, efektivita a odbornost
  • Individuální jednání a loajalita
15 let
jsme specialisté nejen na nemovitosti

Proč právě my?

Hledáme cesty tam, kde je ostatní nevidí a vy a vaše práva jsou pro nás na prvním místě. Jsme si vědomi, že pro řešení mnohdy nepostačuje pouze právní vnímání a je důležité porozumět i ostatním souvislostem ať už v obchodní, či lidské rovině. Ke každému případu přistupujeme zodpovědně a s respektem. Plně si uvědomujeme, že pro klienta je právě jeho problém ten nejpodstatnější.

Velkou výhodou je u nás komplexní a praktické řešení problémů, týkající se oblasti nemovitostí. Jsme ideální volbou, ať už se jedná o spolupráci s realitní kanceláří, občany, ale také developery, případně s obcemi a městy.

Sídlíme ve Frýdku-Místku, v centru města na skvěle dostupném místě, s možností parkování na místech vyhrazených pro klienty, a to přímo před kanceláří.

Naše advokátní kancelář si je vědoma, že mnozí lidé se nacházejí v tíživé finanční situaci a nemají dostatek finančních prostředků na pokrytí nákladů spojených s právními službami. Proto při poskytování právního zastoupení, v některých specifických případech nabízíme možnost úhrady odměny za naše právní služby z vymoženého plnění. Tato odměna bude účtována až poté, co klient obdrží finanční prostředky od třetí strany. V případě, že nedojde k úhradě žádného finančního plnění, nevzniká žádná povinnost uhrazení odměny za naše právní služby.

Máte dotazy? Potřebujete pomoct? Nenašli jste, co jste hledali?

Využijte nezávaznou úvodní konzultaci, kde probereme vaše potřeby a společně najdeme optimální řešení dalšího postupu.
Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu, e-mailu, nebo jednoduše vyplněním kontaktního formuláře.

Náš tým

Mgr. et Mgr. Zbyněk Vašinka

Advokát

Mgr. Michaela Vašnovská

Spolupracující advokátka

Mgr. Bc. Václav Pindur

Advokátní koncipient

Mgr. Iva Novobilská

Advokátní koncipient

Bc. Jana Havláková

Vedoucí kanceláře

Monika Nogolová

Právní praktikant
Potřebujete pomoct?

Kontaktujte nás – úvodní konzultace je zcela nezávazná.

Nezávazná konzultace
Vasinka.cz