O nás

Vašinka & Partners advokátní kancelář

Máte právní problém a nevíte si s ním rady? Neváhejte se na nás obrátit. Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo si domluvit osobní setkání, kde společně probereme možnosti a navrhneme vhodný postup. 

Jsme už více než 10 let vyhledávanou advokátní kanceláří zejména v oblasti nemovitostí, stavebního, trestního, pracovního a medicínského práva, ale i v mnoha dalších specifických oblastech. Úzce spolupracujeme s řadou dalších právních expertů (notáři, exekutoři, daňoví poradci) a poskytujeme vám tak komplexní služby. Všechny si je můžete prohlédnout ZDE. Pracujeme v týmu, ve kterém se vzájemně doplňujeme a klademe důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Samozřejmostí je pro nás:

  • Srozumitelná a jasná komunikace
  • Průběžné informování o stavu a průběhu případu
  • Osobní přístup a vztah založený na důvěře
  • Diskrétnost (advokátní mlčenlivost)
  • Příjemná atmosféra u čaje nebo kávy
  • Vstřícnost a pochopení
  • Profesionalita, efektivita a odbornost
  • Individuální jednání a loajalita
15 let
jsme specialisté nejen na nemovitosti

Proč právě my?

Hledáme cesty tam, kde je ostatní nevidí a vy a vaše práva jsou pro nás na prvním místě. Jsme si vědomi, že pro řešení mnohdy nepostačuje pouze právní vnímání a je důležité porozumět i ostatním souvislostem ať už v obchodní, či lidské rovině. Ke každému případu přistupujeme zodpovědně a s respektem. Plně si uvědomujeme, že pro klienta je právě jeho problém ten nejpodstatnější.

Velkou výhodou je u nás komplexní a praktické řešení problémů, týkající se oblasti nemovitostí. Jsme ideální volbou, ať už se jedná o spolupráci s realitní kanceláří, občany, ale také developery, případně s obcemi a městy.

Sídlíme ve Frýdku-Místku, v centru města na skvěle dostupném místě, s možností parkování na místech vyhrazených pro klienty, a to přímo před kanceláří.

Naše advokátní kancelář si je vědoma, že mnozí lidé se nacházejí v tíživé finanční situaci a nemají dostatek finančních prostředků na pokrytí nákladů spojených s právními službami. Proto při poskytování právního zastoupení, v některých specifických případech nabízíme možnost úhrady odměny za naše právní služby z vymoženého plnění. Tato odměna bude účtována až poté, co klient obdrží finanční prostředky od třetí strany. V případě, že nedojde k úhradě žádného finančního plnění, nevzniká žádná povinnost uhrazení odměny za naše právní služby.

Máte dotazy? Potřebujete pomoct? Nenašli jste, co jste hledali?

Využijte nezávaznou úvodní konzultaci, kde probereme vaše potřeby a společně najdeme optimální řešení dalšího postupu.
Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu, e-mailu, nebo jednoduše vyplněním kontaktního formuláře.

Náš tým

Mgr. et Mgr. Zbyněk Vašinka

Advokát
zbynek@vasinka.cz

Mgr. Michaela Vašnovská

Spolupracující advokátka
vasnovska@vasinka.cz

Mgr. Bc. Václav Pindur

Advokátní koncipient
pindur@vasinka.cz

Mgr. Iva Novobilská

Advokátní koncipient
novobilska@vasinka.cz

Bc. Jana Havláková

Vedoucí kanceláře
havlakova@vasinka.cz

Monika Nogolová

Právní praktikant
info@vasinka.cz
Potřebujete pomoct?

Kontaktujte nás – úvodní konzultace je zcela nezávazná.

Nezávazná konzultace
Vasinka.cz